AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO RODIČE!

16. 3. 2020

INFORMACE PRO RODIČE

1. Dle potřeby si vyzvedávejte potvrzenou žádost o ošetřovné ve škole.

2. Žádáme Vás o vyzvednutí učebních materiálů (pracovní sešity, čítanky, apod.) pro zajištění domácí výuky, a to dnes 16.3. 2020 od 13.00 - 16.00 hodin ve škole, dále dle domluvy.
  3. Na webových stránkách Vás budeme pravidelně informovat a zadávat úkoly pro konkrétní ročníky. Učivo bude zadáváno vždy na 1 týden, v případě nutnosti kontaktujte jednotlivé učitele. Plnění úkolů v rámci domácího vzdělávání je povinné! Prosíme, nepodceňujte situaci. Dnes bude učivo vyvěšeno kolem 13.00 hodin, jinak pravidelně každý pátek kolem 13.00 hodin až do odvolání.
  4. Ve škole obdržíte přístupový kód na školní výukový portál Didakta.cz, viz letáček obdržený s učebními materiály. Výborné na procvičování a upevňování učiva.
  5. Nabízíme Vám k zapůjčení pevnou počítačovou sestavu, v případě zájmu kontaktujte paní učitelku Ježkovou na tel. 606 170 732.
  6. Informujeme Vás o náhradním termínu Jarního plesu. Ten je předběžně stanoven na 9. května 2020. Sledujte aktuální situaci. Vyčkejte na další upřesnění informací, prosíme o trpělivost.