Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k organizaci vzdělávání od 4. 1. 2020

2. 1. 2021

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády ČR mají žáci 3. a 5. ročníku od 4. 1. do 10. 1. 2021 nařízenou distanční výuku. Obědy jsou automaticky odhlášeny.

Žáci 1., 2. a 4. ročníku se budou nadále vzdělávat prezenčním způsobem. Žáci se budou učit podle rozvrhů platných od 18.11. 2020. Ranní provoz školy bez omezení, konec vyučování v 11. 40 hod. pro všechny ročníky. Školní družina bude zajištěna do 15.30 hodin, bez zájmových kroužků.

 

Sledujte web školy. Děkujeme.

 

Informace pro rodiče žáků 3. ročníku:

V pondělí 4.1. budou připraveny pracovní sešity z Č, M + anglický jazyk k vyzvednutí. Prosíme rodiče, aby si je během pondělí ve škole vyzvedli. Online výuka anglického jazyka začne tedy až od středy (až budou mít žáci angličtinu u sebe). Potvrďte SMS nebo přes WhattsApp p. uč. Lackové, kdo bude v online výuce pokračovat.

 

Informace pro rodiče žáků 5. ročníku:

V pondělí 4.1. v 10.00 - 10.45 hodin si můžete vyzvednout pracovní sešity. Pokud by se vám termín nehodil, domluvte si po telefonické domluvě s p. uč. Ježkovou jiný termín předání. Zadání domácích úkolů bude zasláno na e-mail.