Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k provozu školy od 1. 9. 2021

20. 8. 2021

Vážení rodiče, 

 

začátek školního roku 2021/2022 se již blíží laugh.

 

Nový školní rok zahájíme ve středu 1. září 2021 v 8.00 hodin v budově školy. Velký den to bude zejména pro prvňáčky, kterým nástupem do školy začne významná životní etapa. O tom, jak budou probíhat první dny ve škole, budete již brzy informováni na stránkách školy. Nyní předáváme základní informace k organizaci nového školního roku. 

 

Ve škole proběhne preventivní screeningové testování všech žáků (včetně žáků prvního ročníku), a to 1. září, 6. září a 9. září. Žáci budou testováni antigenními testy.

 

Základní informace pro rodiče

 

Manuál pro bezpečný provoz ZŠ

 

 

Přejeme všem příjemný a pohodový zbytek prázdninových dnů a těšíme se brzy na viděnou.