Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace k provozu základní školy od 18.11.2020

16. 11. 2020

Informace k provozu školy od 18.11.2020

Žáci 1., 2. a 4. ročníku se od 18.11.2020 vrací k prezenční výuce. Budou se učit podle upraveného rozvrhu, konec vyučování ve všech ročnících bude v 11.40 hodin. Upravené rozvrhy hodin obdrží žáci ve středu. Škola bude otevřena od 6.00 hodin.

 

Provoz školní družiny zatím zůstává beze změn, jen její provoz bude ukončen v 15.30 hodin. Prosíme, abyste čas vyzvedávání dětí z ŠD dodržovali. Zájmové kroužky neprobíhají.

 

Školní stravování: Strávníci 1., 2. a 4. třídy budou automaticky přihlášeni od 18/11 na obědy. Kdo se nebude stravovat, prosíme o písemnou zprávu na lístečku, případně kontaktujte vedoucí stravování p. Dvořákovou. Ranní přihlašování na obědy bude probíhat obvyklým způsobem.

 

Další informace: 

1. Všichni žáci budou mít povinně 2 roušky. Jednu na dopoledne, druhou na odpoledne. Z důvodu častého větrání a pobytu venku žádáme rodiče, aby své děti vybavili vhodným oblečením a obuví.

2. Ostatní ročníky se nadále vyučují distančním způsobem. 

3. Plavecký výcvik byl zrušen. Těm, kteří již zaplatili, budou vráceny peníze.

 

Další informace budeme podávat průběžně. 

Děkujeme.