Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mimořádné opatření - zákaz akcí nad 100 lidí

10. 3. 2020

 

Vážení rodiče a přátelé školy,

 

Ministerstvo zdravotnictví zakazuje s účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření.

 

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ O ZRUŠENÍ AKCÍ NAD 100 LIDÍ

 

Toto mimořádné opatření se bohužel dotýká i našeho Jarního plesu, který se měl konat 20. března 2020.

Z důvodu nařízení o zrušení hromadných akcí Vás musíme informovat, že Jarní ples se bude konat v jiném termínu v jarním čase. Náhradní termín bude domluven co nejdříve. 

Prosíme nyní o trpělivost. Děkujeme.