Nabídka letních příměstských táborů pořádaných Základní školou Křižany – Žibřidice srpen 2020

12. 8. 2020

naše škola byla požádána o zveřejnění nabídky letních příměstských táborů, které jsou pořádány Základní školou Křižany – Žibřidice v srpnu 2020.

Informace od Základní školy Křižany - Žibřidice:

získali jsme dotaci, o kterou jsme žádali už v únoru. Jedná se o dotaci na příměstské tábory a na delší provoz školní družiny pouze pro 1. stupeň.

Nabízíme Vám proto v těchto termínech: 17. 8. – 21. 8. 2020 a 24. 8. – 28. 8. 2020 od 8:00 do 16:30 Příměstské tábory, kterých se mohou zúčastnit také žáci jiných škol 1. stupně v blízkosti naší obce. Zázemí příměstského tábora bude na naší škole na 2. stupni a plánujeme též výlety a jiné aktivity.

Přihlásit se mohou pouze žáci, kde rodiče pracují a jeden z nich doloží potvrzení o zaměstnání. Je to nezbytná podmínka.

Budeme vybírat finanční částku 600,- Kč na jedno dítě za 5 dní (částka pokryje náklady na obědy pro děti, které nelze z této dotace hradit, z dotace dětem zaplatíme jízdné, vstupy...). Plánujeme návštěvu Dinoparku, Lunaparku, dětského koutku, kina, botanické a zoo Liberec, krkavci skály a stribrniku... Program se přizpůsobí počasí.

Prosíme o rychlé a závazné přihlášení vašich dětí do 14. 8. do 12 hodin, poté v den nástupu na tábor je potřeba doložit potvrzení o zaměstnání, bez kterého vaše děti nebudeme moci přijmout.

Veškeré informace směrujte prosím na Mgr. Kláru Krautschneiderovou 777 220 867, zs.zibridice@volny.cz. Děkujeme.

Dokumenty ke stažení:

POTVRZENÍ