Provoz ZŠ od 17.5.2021

16. 5. 2021

podle informací z MŠMT dochází od 17.5.2021 ke změnám v organizaci výuky. Škola i školní družina budou fungovat v běžném režimu bez omezení.

Škola: Škola bude otevřena každý den od 6.00 hodin, kromě pondělí (testování od 6.30 hodin). Každé pondělí bude škola otevřena tedy až od 6.30 hodin.

Výuka: Vyučuje se podle rozvrhů platných od 1. září 2020, včetně odpoledního vyučování. Ruší se povinnost homogenních tříd a skupin.

Družina: Ve školní družině dochází ke zrušení omezení. Provoz je v běžném režimu, ruší se povinnost homogenních oddělení a skupin. Družina opět i pro 5. ročník. Provoz ŠD ukončen v 15.45 hodin.

Zájmové kroužky: Činnost VŠECH zájmových kroužků bude obnovena od 17.5.2021.

Testování: Jedenkrát týdně bude probíhat testování antigenními testy, a to každé pondělí od 6.30 - 7.45 hodin. Pokud bude žák daný den chybět, test bude proveden v den jeho příchodu do školy.

Roušky: Ve vnitřních prostorách školy nadále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst.

Děkujeme všem za spolupráci.