Jdi na obsah Jdi na menu
 


Uzavření škol od 1.3. 2021

27. 2. 2021

Vážení rodiče, 

na základě usnesení Vlády ČR o přijetí krizových opatření dochází k uzavření provozu škol.

Z přiloženého usnesení Vlády ČR vyplývá, že se zakazuje od 1.3. 2021 osobní přítomnost dětí mateřských škol a žáků základních škol ve školách. Další informace budeme aktualizovat dle informací z MŠMT. 

 

To znamená, že i na naší škole přechází žáci 1., 2. a 4. ročníku na distanční vzdělávání, více informací podají třídní učitelky do pondělí 1.3. 2021. Ostatní třídy v distančním vzdělávání pokračují v nezměněných rozvrzích. 

 

 

Ošetřovné při uzavřené mateřské nebo základní škole:

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Informace o ošetřovném naleznete např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/osetrovne

 

Děkujeme za pochopení.

 

 

Usnesení vlády - dokument