Uzavření základní školy od 14.10.2020

13. 10. 2020

na základě usnesení Vlády ČR ze dne 12.10.2020 budou od 14.10.2020 uzavřeny základní školy. Toto se týká 1. stupně, tedy i naší školy. Vláda zakazuje provoz základní škol i školních družin.

• Opětovné otevření v případě příznivé situace se očekává 2.11.2020.
  • Mateřských škol se uvedené zatím netýká.
  • Obědy budou mít žáci automaticky odhlášené.

Připomínáme, že distanční výuka je pro žáky povinná!   Zadání domácích úkolů bude vyvěšeno na webových stránkách školy, další informace budete dostávat od jednotlivých vyučujících.

OŠETŘOVNÉ

Vláda ČR schválila Návrh zákona o úpravách poskytování ošetřovného v souvislosti s mimořánými opatřeními  při epidemi. Pokud tento návrh projde, bude platit uvedené v tomto dokumentu.    STÁHNOUT.

Sledujte webové stránky školy. Děkujeme.

Upozorňujeme dále na platnost opatření, že od 26. 10. 2020 0:00 hod. do 27. 10. 23:59 hod. se nadto zakazuje osobní přítomnost žáků všech ZŠ, SŠ, konzervatoří a ZUŠ na vzdělávání. Toto platí pro všechny žáky těchto škol a školských zařízení bez výjimky. MŠMT k tomuto vydalo opatření a v těchto dvou dnech nebude povinné distanční vzdělávání.