Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zadání domácích úkolů 9. - 13.11.

7. 11. 2020

Dobrý den,

tento týden probíhá celorepubliková informatická soutěž "Bobřík informatiky". Kdyby měl někdo z žáků 3. - 5. ročníku zájem zúčastnit se, ať mne kontaktuje. Soutěžící odpovídají na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Soutěž si klade za cíl seznamovat žáky a jejich učitele s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače.

Děkuji, s pozdravem M. Lacková

Kontakt: 607 180 894, michaela.lackova@post.cz

 

1. ROČNÍK 

Nepovinné pracovní listy: Nácvik čísla 4, Hole pro dědečka, Šikmé čáry, Šikmé čáry mírně prohnutéNácvik horního zátrhu, Nácvik dolního zátrhu

 

2. ROČNÍK

 

3. ROČNÍK

AJ PŘEHLED UČIVA, lekce 3

AJ - nahrávka písničky

 

4. ROČNÍK

INF omalovánky - vlajky

 

5. ROČNÍK

 

o sv. Martinovi | Martin, Winter crafts, Activities for kids