Zadání domácích úkolů na týden 20. - 24. 4.

17. 4. 2020

podle posledních zpráv se mohou  žáci 1. stupně vrátit do škol od 25.května. V současnosti nemáme žádné další informace... Máme stejné informace jako vy, které čerpáme z televizních a jiných zpráv.

Čekáme na metodický pokyn z MŠMT, který by upřesnil, za jakých podmínek se školy otevřou a na bližší informace.

Sledujte web naší školy, o všem budete včas informováni.

Prosíme Vás, abyste posílali svá domácí videa do 15. května na mail  akademie.zsdubnice@email.cz.

Videa nijak neupravujte ani nestříhejte, nevkládejte hudbu ani popisky. Opravdu stačí zaslat krátká videa, která jste natočili, a to tak, jak je máte uložená v mobilu. Natočte např. krátké video o 20 sekundách, jak se učí vaše dítko a krátké video o 10 sekundách, jak odhazuje roušku atd.  Videa je také možné zdarma poslat přes aplikaci WhatsApp na tel. 607 180 894 (M.Lacková).

Video, které můžete zhlédnout na youtube, je jen pro ukázku, abyste věděli, jakou máme představu o závěrečném klipu.

Moc děkujeme a přejeme krásné jarní dny.

Clipart banner spring, Clipart banner spring Transparent FREE for ...

Zadání domácích úkolů na další týden:

1. ROČNÍK

Anglický jazyk - hra na narozeninové dárky

Náměty na hry s obrázky

Obrázkové karty pro opakování (není povinné):

Obrázkové karty - čísla

Obrázkové karty - barvy

2. ROČNÍK

Anglický jazyk - návod na skládání knížečky

Náměty na hry s obrázky

Obrázkové karty pro opakování (není povinné):