Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zadání domácích úkolů na týden 30.3. - 3.4. 2020

27. 3. 2020

Po dobu trvání mimořádného opatření budou žákům i nadále zadávány v přiměřeném rozsahu domácí práce (úkoly). Obsah, způsob vypracování a odevzdání a případné hodnocení je v kompetenci jednotlivých vyučujících.

Pokud máte nějaké obtíže s učivem, domluvte se s vyučujícím Vašeho dítěte na pravidelné formě komunikace a podpory, která bude vyhovovat Vám oběma i Vašemu dítěti. Snad vše společně zvládneme tak, jak je to v dané situaci nejlépe možné.

Doporučení a rady najdete v dokumentu: DESATERO PRO RODIČE

 

 

Informace pro žáky 5. ročníku a jejich rodiče:

 

Školy zůstanou uzavřené déle, než jsme všichni čekali. Pevně věříme, že se shledáme nejpozději začátkem června a bude nám umožněno se s Vámi slavnostně rozloučit na Závěrečné akademii v KD Dubnice.

Prosím tedy, je-li to možné, pokračujte průběžně ve zpracovávání vašich osobních prezentacích, které zachycují různé okamžiky ze školního života od 1. - 5. ročníku, rodinné příslušníky, zájmy a koníčky, další zajímavosti, kamarády, apod. Samozřejmě záleží, jestli jste doma vybaveni po technické stránce (PowerPoint, skener, internet...). V případě, že to možné není, zpracujeme prezentace ihned po návratu do školy. Bylo by dobré, abyste si předběžně aspoň na papír udělali návrh prezentace, její obsah, případně připravili fotografie ke skenování či měli uložené na disku stažené fotografie z internetu. Bojím se, abychom vše stihli :-)

Někteří žáci již na svých prezentacích začali pracovat v rámci počítačového kroužku. Pokud by někdo z nich chtěl pokračovat v prezentaci, kterou má uloženou ve své složce v počítači ve škole, kontaktujte mne. Prezentaci bych stáhla a přeposlala na Vámi uvedený kontakt. Děkuji.

 

S pozdravem M. Lacková, tel. 607 180 894 nebo michaela.lackova@post.cz

 

 

1. ROČNÍK

 

2. ROČNÍK

 

3. ROČNÍK

 

4. ROČNÍK

 

5. ROČNÍK