Zahájení školního roku 2020/2021 a organizace prvního týdne

27. 8. 2020

Milé žákyně a milí žáci, vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že prázdniny se již pomalu blíží ke konci, zveřejňujeme pro Vás infomace, jak bude vypadat první školní den a organizace prvního týdne nového školního roku. Přejeme Vám hezký zbytek prázdnin.

Školní rok zahájíme společným setkáním v úterý 1. září v 8.00 hodin v tělocvičně.

Poté proběhne krátká informační schůzka s třídními učitelkami v jednotlivých třídách. Zde  v obálce obdržíte veškeré informace týkající se provozu školy. Žádáme Vás o vyplnění a podepsání připravených formulářů v co nejkratší době. Děkujeme.

Pravděpodobné ukončení prvního školního dne okolo 9.00 hodin.

Zahájení školního roku 2019/20 v pondělí 2. září 2019 – Střední odborná  škola stravování Říčany s. r. o.

ORGANIZACE PRVNÍHO TÝDNE:

Úterý 1. září - zahájení školního roku (viz výše). Tento den je možno zajistit oběd, provoz ŠD do 12.00 hodin.

Středa 2. září - vyučování končí v 11.40 hodin, 1. ročník končí v 9.40 hodin, provoz ŠD zajištěn (konec ŠD v 15.45).

Čtvrtek 3. září - probíhá vyučování dle platných rozvrhů bez odpoledního vyučování, 1. ročník končí v 10.45 hod., provoz ŠD zajištěn.

Pátek 4. září - vyučuje se podle rozvrhu ve všech ročnících, včetně 5. vyučovacích hodin.

POMŮCKY:

Pomůcky na TV, VV, PČ a ručník doporučujeme donést do pátku 4. září 2020.

Pomůcky pro mladší školáky (1. - 2. třída)

Pomůcky pro starší školáky (3. - 5. třída)

STRAVOVÁNÍ:

Informujeme rodiče, že již teď si mohou obnovit trvalé příkazy pro platbu stravného a školného. Ceny stravného pro žáky ZŠ a MŠ Dubnice s platností od 1. září 2020: 6 - 9 let oběd 25 Kč, 10 - 12 let oběd 26 Kč.

Ostatní rodiče obdrží složenku k úhradě. Pro bližší informace je možné kontaktovat vedoucí školního stravování p. Marii Dvořákovou na pobočce pošty v Dubnici.